Religionistika – Informace pro uchazeče

Vítejte na informačních stránkách pro zájemce o obor religionistika na Ústavu filosofie a religionistiky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Doufáme, že Vám naše stránky budou s to zodpovědět vše, co potřebujete vědět. Pokud Vás naše informace neuspokojí, zkuste se podívat též na webové stránky našeho ústavu: ufar.ff.cuni.cz.

Jestliže ani tam nenaleznete, co hledáte, můžete zkusit napsat Janu Kozákovi, který má na našem ústavu na starosti práci s uchazeči na obor religionistika: jan.kozak [zavináč] ff.cuni.cz.

Aktualita: Chcete se hlásit ke studiu filosofie či religionistiky? Můžeme vám s tím pomoci. Studentky a studenti ÚFaR připravili dvoudenní workshop zaměřený na interpretaci a překlad filosofických textů. Workshop se koná 3. a 24. 3. 2018 (1. běh) nebo 4. a 25. 3. 2018 (2. běh), vždy od 10 do 17 hodin na Ústavu filosofie a religionistiky (hlavní budova FF UK, nám. J. Palacha 2, Praha 2). První den si účastníci vyzkoušejí pod vedením studentů různé interpretační dovednosti a krátký překlad textu, na druhé setkání zpracují samostatně vlastní interpretaci a překlad, které potom budou společně rozebrány. Účast na workshopu je zdarma, kapacita je omezená. Hlásit se je možné od 13. 1. do 15. 2. 2018. Viz blíže na stránce http://ufar.ff.cuni.cz/7/nas-ustav.

1 komentář

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *